Üyelik Sözleşmesi

 Bu forumu kullanarak, yanlış, iftira niteliğinde, yanlış, küfürlü, kaba, nefret dolu, taciz edici, müstehcen, küfür, cinsel yönelimli, tehdit edici, bir kişinin mahremiyetini ihlal eden, yetişkinlere yönelik materyal yayınlamayacağınızı kabul ediyorsunuz. veya başka bir şekilde herhangi bir Uluslararası veya Amerika Birleşik Devletleri Federal yasasını ihlal eden. Ayrıca, telif hakkına sahip olmadığınız veya telif hakkı bulunan materyalin sahibinden yazılı onayınız olmadıkça, telif hakkıyla korunan materyalleri yayınlamamayı da kabul edersiniz. Bu forumda spam, su baskını, reklamlar, zincir mektuplar, piramit düzenleri ve talepler de yasaktır.

Bu forumun personelinin veya sahiplerinin gönderilerin geçerliliğini onaylamasının imkansız olduğunu unutmayın. Lütfen, gönderilen mesajları aktif olarak izlemediğimizi ve bu nedenle, içerdiği içerikten sorumlu olmadığımızı unutmayın. Sunulan herhangi bir bilginin doğruluğunu, eksiksizliğini veya kullanışlılığını garanti etmiyoruz. Gönderilen mesajlar, yazarın görüşlerini ifade eder ve bu forumun, personelinin, bağlı kuruluşlarının veya bu forumun sahibinin görüşlerini ifade etmez. Gönderilen bir mesajın sakıncalı olduğunu düşünen herkesin bu forumun yöneticisine veya moderatörüne derhal haber vermesi önerilir. Bu forumun personeli ve sahibi, kaldırmanın gerekli olduğuna karar verirlerse, makul bir süre içinde sakıncalı içeriği kaldırma hakkını saklı tutar. Bu manuel bir işlemdir, ancak lütfen belirli mesajları hemen kaldıramayacaklarını veya düzenleyemeyeceklerini unutmayın. Bu politika üye profil bilgileri için de geçerlidir.

Gönderdiğiniz mesajların içeriğinden yalnızca siz sorumlusunuz. Ayrıca, bu forumun sahiplerini, bu forumla ilgili tüm web sitelerini, personelini ve bağlı kuruluşlarını tazmin etmeyi ve bunlardan zarar görmemeyi kabul edersiniz. Bu forumun sahipleri ayrıca, bu forumu kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir durumdan kaynaklanan resmi bir şikayet veya yasal işlem olması durumunda kimliğinizi (veya bu hizmette toplanan diğer ilgili bilgileri) açıklama hakkını saklı tutar.

Kayıt olurken kullanıcı adınızı seçme olanağına sahipsiniz. İsmi uygun tutmanızı tavsiye ederiz. Kaydolmak üzere olduğunuz bu kullanıcı hesabıyla, güvenliğiniz ve geçerlilik nedenleriyle şifrenizi bir yönetici dışında başka bir kişiye vermeyeceğinizi kabul edersiniz. Ayrıca başka bir kişinin hesabını herhangi bir nedenle ASLA kullanmamayı da kabul edersiniz. Ayrıca, hesap hırsızlığını önlemek için hesabınız için karmaşık ve benzersiz bir şifre kullanmanızı KESİNLİKLE tavsiye ederiz.

Bu foruma kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, detaylı bir profil doldurabileceksiniz. Açık ve doğru bilgiler sunmak sizin sorumluluğunuzdadır. Forum sahibinin veya personelinin, doğası gereği yanlış veya kaba olduğunu tespit ettiği tüm bilgiler, önceden bildirimde bulunarak veya bulunmayarak kaldırılacaktır. Uygun yaptırımlar uygulanabilir.

Bu forumdan yasaklanmanız gerektiğinde veya ISS'nizle iletişime geçmeniz durumunda, her gönderi ile IP adresinizin kaydedildiğini lütfen unutmayın. Bu, yalnızca bu anlaşmanın büyük bir ihlali durumunda gerçekleşecektir.

Ayrıca, yazılımın tarayıcınızın önbelleğine bilgi parçaları (kullanıcı adınız ve şifreniz gibi) içeren bir metin dosyası olan bir çerez yerleştirdiğini unutmayın. Bu YALNIZCA oturumunuzu açık tutmak için kullanılır. Yazılım, bilgisayarınıza başka herhangi bir bilgi toplamaz veya göndermez.